Jak to funguje

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT / JAK NAKUPOVAT

Vyberte si svou vysněnou keramiku, správné množství glazur a pomůcky. Jak na to? Poradíme vám!

 

PLATBA

Objednávku můžete zaplatit bankovním převodem nebo kartou. Jakmile peníze přiletí na náš účet, balíček připravíme a nejpozději do 5 pracovních dní si ho budete moci vyzvednout nebo ho předáme pošťákovi z České Pošty.

 

DORUČENÍ KERAMIKY K MALOVÁNÍ

  • Osobně - v obchodě SLOU FLOU, Vinohradská 23, Praha 2. Jsme tu pro vás v této OTEVÍRACÍ DOBĚ.
  • Z point Zásilkovny - vyčkejte na sms s kódem, pod kterým si vyzvednete balíček na vybraném výdejním místě Zásilkovny
  • Česká pošta Balíkovna - vyčkejte na e-mail s kódem, díky kterému půjdete na poště hned na řadu.

Poštovné je v ceně zahrnuto hnedka dvakrát! Jednou vám posíláme keramiku k malování a podruhé vypálenou.

 

MALOVÁNÍ

Balíček máte doma a můžete se do toho pustit.  V Tipy a návody najdete spoustu inspirace a užitečných rad. Většina z toho jsou velmi jednoduché techniky, které zvládnete levou zadní. Namalovanou keramiku nám zašlete zpět ideálně do dvou měsíců, abychom

 

BALENÍ A DORUČENÍ NAMALOVÉ KERAMIKY

Až skončíte s malováním, nechte keramiku alespoň den proschnout. Potom zabalte zpět do bublinek a pospíchejte do SLOU FLOU, Vinohradská 23, Praha 2, OTEVÍRACÍ DOBA.

Pokud budete keramiku zasílat zpět poštou, pozorně si prohlédněte, jak k vám balíček dorazil zabalen. Použijte stejný obalový materiál (bublinky, papír, krabici). Recyklací šetříme naši planetu.

Podívejte se na video, jak balíček správně zabalit.

Balíček zašlete ideálně službou BALÍKOVNA na adresu pošty: Maluj keramiku, Moravská 1530/9, Praha 2 - Vinohrady 120 00. Kontaktní údaje jsou e-mail: info@malujkeramiku.cz, telefon: 773 685 683

 

CO KERAMIKU ČEKÁ U NÁS?

GLAZOVÁNÍ

Výrobek úplně celý ponoříme do průhledné glazury, aby byl i tam, kde jste nemalovali, hezky lesklý a omyvatelný. Nevypálená průhledná glazura vypadá jako šedivomodrobílá voda, která úplně zakryje barevnost výrobku. Necháme proschnout. Poslední fáze pred výpalem se jmenuje otírání. Každý hrneček, mističku i talíř musíme zespodu očistit, aby na spodní hraně nezůstala žádná barva. V opačném případě by se  výrobky v peci přilepily k podložce a už by se nedaly odlepit.

VÝPAL

Výpal ve speciální keramické peci zařídí, že barvy na vašich výtvorech budou zářivé a jasné. Všechnu keramiku naskládáme do profesionální pece, která se zahřeje až na 1000 °C. Výrobky tam musí zůstat alespoň 48 hodin, ale spolu se zahříváním a chladnutím pece ten proces trvá déle. Jakmile výrobky vystydnou a mají kolem 70°C, můžeme začít pec vykládat. 

 

 

DORUČENÍ VYPÁLENÉ KERAMIKY

Vypálená keramika bude připravena k vyzvednutí nebo odeslání poštou do 30 dnů. Opět vyčkejte na e-mail nebo na avízo z pošty. Pokud vám do toho něco vlezlo a keramiku nemůžete vyzvednout osobně, napište nám a domluvíme se na zaslání.

Keramiku lze po doručení vypálit rychleji (do 5 pracovních dnů). Tato služba je zpoplatněna.

 

VRÁCENÍ / REKLAMACE ZBOŽÍ

Při převzetí si balíček vždy zkontrolujte a ihned nám dejte vědět, když nebude v pořádku. Keramika je věc křehká, a proto, ač je to nemilé, nehoda se někdy stát může. Jak v těchto případech postupovat, najdete v reklamačním řádu.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Reklamační protokol

Obchodní podmínky

Zpět do obchodu