MAYCO

Mayco Colors je americká firma, která funguje již od roku 1954. Začínala s výrobou jedné řady podkladových barev. Dnes mezi kompletní sortiment patří široká barevná škála glazur, biskvitů a dekoračních doplňků. Mayco glazury jsou vysoce kvalitní barvy, které nestékají a drží i při vysokých teplotách. Práce s nimi je velmi jednoduchá a čistá, žádné další rozmíchávání práškových glazur. Mají také veškerou platnou certifikaci, která potvrzuje netoxický stav bez olova a zdravotní nezávadnost.

CERTIFIKACE GLAZUR

Mayco Colors je zakládající člen Asociace současného keramického studia (CCSA) a stal se i členem Art and Creative Materials Institute, Inc. APseal (ACMI). Od května 2013 jsou štítky produktů pro naši vlajkovou loď Stroke & Coat® a naše glazury Foundation založeny na pečeti AP, která potvrzuje netoxický stav bez olova a zdravotní nezávadnost. Chceme být aktivní v postavení vůči bezpečnosti výrobků, chemickým hodnocením a legislavitě. Sdílené zdroje poskytujeme více než 660 členům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení